У НАСА провели успішні випробування нового типу реактивного двигуна для польотів у дальній космос

    Буквально днями представники американського космічного агентства НАСА оголосили про проведення успішних випробувань нового типу реактивного двигуна, здатного забезпечити польоти в далекому космосі. Цей двигун, званий ротаційно-детонаційним ракетним двигуном (rotating detonation rocket engine, RDRE), був встановлений на спеціальному стенді в Центрі космічних польотів НАСА імені Маршалла для точного вимірювання параметрів його роботи і характеристик.
    RDRE-двигуни працюють, використовуючи вибухове горіння (детонацію) палива в камері. Утворені внаслідок цього ударні хвилі рухаються з надзвуковими швидкостями через круглу циркуляційну камеру, де вони прискорюються до ще більшої швидкості і викидаються назовні, створюючи реактивну тягу. За рахунок такого вибухового процесу для отримання тієї самої тяги використовується менша кількість палива порівняно з традиційними двигунами, але при цьому елементи самого двигуна зазнають досить серйозних навантажень.

    Зазначимо, що випробуваний RDRE-двигун є лише першим дослідним зразком. Під час його випробувань було здійснено більше десятка запусків, а загальний час роботи на повній тязі (4 000 фунтів або 1 814 кілограм) перевищив 10 хвилин. У цьому двигуні використовуються деталі, виготовлені шляхом промислового тривимірного друку зі спеціального сплаву GRCop-42, який зміг успішно витримати високі температури і перепади тиску, створювані процесом вибухового спалювання палива.

    Розрахунки фахівців НАСА показують, що космічні кораблі з RDRE-двигунами будуть здатні доставити більшу кількість корисного вантажу в дальній космос, використовуючи, при цьому, меншу кількість палива. Цілком імовірно, що саме RDRE-двигуни стануть тим, що доставить перших людей на Марс і забезпечить будівництво першої місячної космічної бази в рамках програми Artemis.

    А фахівці НАСА, пройшовши успішно випробування першого прототипу RDRE-двигуна, вже розпочали розробку більшого і потужнішого варіанту багаторазового використання, який зможе забезпечити 10 000 фунтів або 4 536 кілограмів реактивної тяги. Цей другий двигун також буде використовуватися для проведення випробувань і порівнянь його характеристик з характеристиками традиційних рідинних реактивних двигунів.

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=keyword&esrc=s&url=https%3A%2F%2Fnatsionalni-novyny.com.ua%2F
https://telegra.ph/My-favorite-Ukranian-news-site-08-30-4
https://public.sitejot.com/vayebes26.html
https://medium.com/@vayebes261/about
https://ioby.org/users/vayebes261658057
https://www.yelp.com/user_details?fsid=I6THU9qQ7jTkcmboR8BSaA&userid=K2KcEmN0YRlwKEYP0IkB8Q
https://www.tripadvisor.com/Profile/vayebes26
https://visual.ly/users/vayebes261/portfolio
https://www.blurb.com/user/vayebes26?profile_preview=true
https://disqus.com/by/vasylyebel/about/
https://www.goodreads.com/user/show/160145214-heorhiy-rolin
https://peatix.com/user/15222268/view
https://www.reverbnation.com/artist/heorhiyrolin
https://www.indiegogo.com/individuals/31355300
https://www.zintro.com/profile/zi692db9d9
https://t.me/links_1_2/360
https://list.ly/harolip343/lists
https://trello.com/b/Db2Nhodd/my-favorite-news-site
https://www.metal-archives.com/users/harolip343
https://www.stageit.com/harolip343

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *